Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 19.04.2019
Главная » 2011 » Март » 7 » Экс-«регионал» Г.Гончаровский хочет сотрудничать с ПР
20:55
Экс-«регионал» Г.Гончаровский хочет сотрудничать с ПР
 Прошедшие года безвластия в Украине показали, что большинство политсил были не в состоянии навести порядок в стране. Как считает экс-«регионал», глава Николаевского общественного совета Геннадий Гончаровский, поставить все на свои места сейчас может получиться у Партии регионов. Об этом он заявил в комментарии «НикВестям».

 Г.Гончаровский не опровергает, что «некоторые представители ПР, несознательные, на местах могут перегибать палку и преподносить свои желания, амбиции за желания партии».

 Экс-депутат отметил, что общественный совет, который он возглавляет, будет уделять основное внимание работе фракции ПР в николаевском горсовете, после чего будет составлен сравнительный анализ между декларативными заявлениями ПР в предвыборной кампании и того, что партия сделана по факту.

- Нормальное общество не спит от выборов до выборов, а занимается контролем. Я не настолько кровожадно настроен против Партии регионов или против какой-то другой партии. Я – за построение гражданского общества. Я не хочу заниматься контролем ради самого контроля. Это не противодействие партии власти, это сотрудничество с любыми властными структурами, которые наняты на службу общества, - сказал Геннадий Гончаровский.

 Экс-депутат сообщил, что в апреле он начнет вести переговоры с Партией регионов относительно подписания договора о сотрудничестве.

 Приводим к ознакомлению текст договора:

ПРЕДМЕТ УГОДИ

 Сторони, поважаючи програмні та статутні засади одна одної, на принципах взаємної поваги, домовляються про співробітництво по напрямках, зазначених в Угоді .

2. НАПРЯМКИ СПІВРОБІТНИЦТВА

2.1.Вироблення спільних компромісних позицій щодо важливих питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя регіону та країни в цілому після виборчої кампанії протягом наступних 4-х років.

2.2. Організація проведення заходів задля висвітлення позицій Сторін щодо актуальних проблем суспільства.

2.3. Організація сприяє проведенню заходів для привернення уваги владних структур та громадськості до важливих позицій, що відстоює Партнер.

2.4. Сторони залучають одна одну до організації , проведення та участі у заходах, які проводяться.

2.5. Сторони представляють та захищають спільні інтереси, а також законні інтереси своїх членів.

2.6. Сторони беруть участь у вирішенні гострих проблем міста та регіону в цілому, шляхом внесення пропозицій до владних структур та у інший спосіб.

2.7. Сприяння створенню робочих груп та круглих столів для обговорення важливих питань міста та виробленню спільної позиції стосовно обговорюваних питань.

2.8. Сприяння створенню робочих місць , та підтримка підприємництва, як запоруки соціальної стабільності та добробуту громадян.

2.9. Сприяння вирішенню проблем молоді , багатодітних сімей, людей похилого віку, інвалідів, інших мало захищених соціальних груп.

2.10. Сторони підтримують освітні та культурні заклади, як осередки духовного збагачення нації .

2.11. Сприяння вирішенню екологічних проблем, захисту тваринного світу, збереження чистоти навколишнього середовища,  задля наступних поколінь.

2.12. Підтримка малого та середнього підприємництва, як сфери самореалізації людей та одного з важливих секторів економіки регіону.

2.13. Сторони підтримують двомовність у місті Миколаєві , однаково поважаючи українську й російську мови, та прагнення громадян розмовляти у звичний їм спосіб.

2.14. Сторони закріпляють уповноважену особу для системної співпраці та налагодженню взаємних відносин.

2.15. Сторони залучають до участі у співробітництві інші , близькі за позиціями та готові до співпраці , організації .

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 3.1. За погодженням Сторін Угода може доповнюватися новими положеннями.

3.2. У разі наміру однієї з Сторін припинити дію Угоди, вона за місяць інформує про це iншу Сторону в письмовій формі й вказує на причини такого рішення.


Автор: Юлия Матвеева

Источник: НикВести

Просмотров: 528 | Добавил: NikOS | Рейтинг: 4.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-чат
200